ZORYA Zdenek Vacek Daniel Posta

DO TÝMU ŠPERKAŘŮ ZORYA HLEDÁME NA PLNÝ ÚVAZEK ZKUŠENÉHO ZLATNÍKA ANEBO ZLATNICI S PRAXÍ V OBORU, KTEŘÍ SI JSOU JISTÍ SVOJÍ ŘEMESLNOU ZRUČNOSTÍ A VYHOVUJE JIM PRACOVAT V KOLEKTIVU. SHÁNÍME ŠPERKAŘE S DOBRÝMI ORGANIZAČNÍMI SCHOPNOSTMI, KTERÝ JE ZODPOVĚDNÝ VŮČI ZÁVAZKŮM A TERMÍNŮM. NÁŠ IDEÁLNÍ KANDIDÁT BY MĚL MÍT VYTŘÍBENÝ CIT A SDÍLET HODNOTY A ESTETICKÉ KVALITY ZNAČKY ZORYA.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁM ZAŠLETE DO 28/05/17 VÁŠ ŽIVOTOPIS SPOLEČNĚ S UKÁZKAMI REALIZACÍ A TVORBY NA EMAIL DANIEL@ZORYA.EU

ŠPERKAŘSKÉ PRÁCE
– zlatnické práce – jemné letování, broušení, přesná montáž šperků z Ag a Au (kolekce Faceted and Rough, Dirk & Klara, Crystalline)
– zakázková výroba – spolupráce s hlavním šperkařem a designérem Zdeňkem Vackem na vzorovaní a výrobě unikátních modelů
– řemeslná účast na vzorovaní nových kolekcí
– v případě potřeby pomoc při vyrobě i ostatních kolekcí, zkušenosti se zpracováním nerezové oceli vítány (Peony, Virus, Cocoon)
– v případě potřeby práce na PUK (bodová svářečka)

ORGANIZAČNÍ PRÁCE
– úzká spolupráce s kolegy zodpovědnými za prodej a komunikaci se zákazníky
– koordinace pochůzek (puncovní úřad, zlacení – k dispozici je asistentka výroby)
– koordinace nákupů a skladu, vedení materiálového deníku Au & Ag
– organizace výroby v rámci týmu kolegů s ohledem na navazující procesy s důrazem na důsledné dodržení termínů

ADMINISTRATIVNÍ PRÁCE
– evidování materiálu a času potřebných na výrobu šperků
– kalkulace výrobních nákladů podle připravených podkladů
– zadávání informací o výrobě šperků do evidence

O NÁS
Zorya se zabývá návrhem a výrobou unikátních šperků s důrazem na aplikaci inovativních postupů a technologií.

Šperky z drahých kovů, chirurgické oceli, lněných provazů, diamantů, perel a vypěstovaných krystalů, vznikají souběžně v několika liniích. Vždy v přirozené návaznosti na předchozí práci. Náhrdelníky, náušnice, náramky a prsteny se vyrábí v pražském ateliéru, v rodinném týmu, který se kolem dvojice zakladatelů Daniela Pošty a Zdeňka Vacka organicky rozrůstá. Převažuje precizní ruční práce s podporou speciálních na míru vyrobených nástrojů a technologií. Hry s novými kombinacemi a materiály mají stabilní základ v perfektní znalosti tradičního zlatnického řemesla. Intuitivní experimenty mají vždy na zřeteli budoucí prověření časem.

Značka ZORYA působí na trhu od roku 2011 a řadí se na vedoucí postavení na poli českého kreativního šperku. Ve stejném roce získala nejprestižnější ocenění z oblasti designu v České republice – Grand Designér a Nejlepší designér šperku. Designéři značky získali také další národní ocenění: Cena šéfredaktorů za nejlepší kolekci šperků prezentovanou na přehlídce Designblok v roce 2016 a v roce 2011, Cena šéfredaktorů za nejlepší perezentacina přehlídce Designblok v roce 2015, 2014 a 2009, titul Talent roku Designblok 2005.

V současné době má společnost Zorya 9 stálých členů a její produkty se prodávají v 11 obchodech (z toho 4 lokální a 7 mezinárodních). Do rostoucí prodejní sítě patří města jako New York, Chicago, Maledivy, Konstanz anebo Rotterdam.
Šperky značky ZORYA jsou v trvalých sbírkách Umělecko-průmyslového musea v Praze. Designéři značky realizovali zakázky pro klienty: Ministerstvo zahraničních věcí ČR, Pavilon ČR na EXPO 2010 v Šanghaji, ČEPS, Marsh & McLennan, Asociace producentů, Aspen Institute Prague, Karlovarské minerální vody, Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, Bison & Rose, Economia, Bauer Media, J&T Banka a KKCG.